Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 na pierwszym zdjęciu

Samsung Galaxy S8 na pierwszym zdjęciu

AUTOR

Kategorie

Wiemy już, że Samsung nie zaprezentuje swojego kolejnego flagowca w przyszłym miesiącu, a nastąpi to dopiero w marcu lub w kwietniu. W sieci pojawiały się już rendery, które pokazywały Galaxy S8, ale praktycznie każdy z nich różnił się od siebie choćby szczegółami. Jednak teraz pojawia się chyba pierwsze prawdziwe zdjęcie ostatecznego wyglądu nadchodzącego flagowego smartfonu Samsunga.

Zdjęcie pochodzi od Venture Beat oraz Evana Blassa (@evleaks), czyli znanej osoby od przecieków. Wiemy, że pojawią się dwie wersje Galaxy S8 z zakrzywionym ekranem o różnych rozmiarach. Jedne z plotek mówią o 5.8 calach i 6.2 calach. Mówi się, że mniejszy będzie miał baterię o pojemności 3000 mAh, a większy 3500 mAh. Wszystkie jednostki mogą być zasilane przez chipset Snapdragon 83, który powstał przy współpracy Samsunga. Nie możemy być pewni co co do ilości pamięci RAM – może to być 4,6 lub na 8 GB. Mówi się, że pamięć wewnętrzna wyniesie 64 GB z możliwością rozszerzenia.

Te zdjęcie pokazuje, że Samsung Galaxy S8 posiada skaner linii papilarnych, który znajduje się w nietypowym miejscu, a mianowicie obok głównego aparatu z tyłu. W związku z tym z przodu nie zobaczymy przycisku Home. Oznacza to, że czytnik biometryczny nie będzie umieszczony pod wyświetlaczem. Usunięcie tego przycisku pozwoli na zwiększenie powierzchni wyświetlacza do 83 % przedniego panelu. Oznacza to, że będą one mniejsze niż pozostałe 5.8-calowe i 6.2-calowe urządzenia.

Na dole urządznia widzimy port USB typu C oraz gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Oba modele Galaxy S8 powinny być również wodoodporne.

Źródło: Venture Beat

Author

Udostępnij