Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 na zdjęciach z włączonym wyświetlaczem

Samsung Galaxy S8 na zdjęciach z włączonym wyświetlaczem

AUTOR

Kategorie

Do tej pory już kilkukrotnie spotkaliśmy się z przeciekami na temat smartfonu Samsung Galaxy S8, które w wielu przypadkach okazywały się fałszywe. Właściwie tylko jedno prawdziwe zdjęcie, które wyciekło do sieci wydaje się prawdopodobne. Poza tym mogliśmy zobaczyć wiele renderów, które mogły zostać stworzone na bazie schematów i plotek.

Najnowsze zdjęcia przedstawiają jednak roboczą wersję Galaxy S8 (lub Galaxy S8+) i od razu trzeba przyznać, że zgodnie z oczekiwaniami wygląda bardzo atrakcyjnie. Potwierdza wszystkie plotki, które słyszeliśmy i przedstawia przede wszystkim ogromny wyświetlacz urządzenia oraz brak fizycznego przycisku Home. Wyraźnie widać zakrzywiony ekran, który rozciąga się praktycznie na całej powierzchni przedniego panelu. Na górze widoczne są aparat, skaner tęczówki oraz inne czujniki.

Po raz pierwszy widzimy włączony wyświetlacz i przycisk powrotu na dole wyświetlacza, który umożliwi poruszanie się po interfejsie. na skraju bocznej krawędzi widzimy skróty do przydanych aplikacji. Na innym zdjęciu widzimy również funkcję Always-on. Oczywiście nie możemy do końca brać na poważnie przecieku, ale wydaje się on dość prawdopodobny w porównaniu z tym co widzieliśmy do tej pory.

Author

Udostępnij