Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 oraz LG G6 na kolejnych renderach

Samsung Galaxy S8 oraz LG G6 na kolejnych renderach

AUTOR

Kategorie

Evan Blass po raz kolejny dostarcza cenne informacje na temat dwóch nadchodzących flagowych urządzeń z Androidem. Jak zapewne się domyślacie, chodzi o Samsunga Galaxy S8 oraz LG G6. Tym razem są to rendery tych obydwu smartfonów znajdujących się w przezroczystych etui.

Wiemy już, że prawie na pewno skaner linii papilarnych w Galaxy S8 zostanie umiejscowiony po prawej stronie tylnego aparatu. Do tej pory widzieliśmy wiele przecieków, które potwierdzały taką konstrukcję i nie inaczej jest teraz. Inne etui, które mogliśmy zobaczyć również miały większy lub dodatkowy otwór i nie chodziło wcale o podwójną konfigurację aparatu.

Również ten przeciek jest zgodny z wcześniejszymi i pokazuje tył LG G6 z podwójnym aparatem oraz skanerem linii papilarnych. Pokazuje on również, że urządzenie będzie wykonane ze szczotkowanego metalu, a na dole znajdować się będzie logo G6. Przody obu smartfonów na tych rednerach nie muszą być zgodne z rzeczywistością, ponieważ nie są istotne dla producentów tego typu osłon.

Author

Udostępnij