Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 po raz pierwszy na zdjęciach

Samsung Galaxy S8 po raz pierwszy na zdjęciach

AUTOR

Kategorie

Samsung Galaxy S8 to przyszłoroczny flagowiec, który będzie musiał wyróżniać się wyjątkowym wyglądem i specyfikacją, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Wszystko to jest spowodowane fiaskiem związanym z Galaxy Note 7. Według wszelkich plotek jego prezentacja odbędzie się 26 lutego 2017 roku, czyli dzień przed barcelońskimi targami MWC 2017.

W sieci co chwile pojawiają się plotki na temat jego specyfikacji oraz funkcji, które zobaczymy w Galaxy S8. Do tej pory nie pojawiały się żadne grafiki, które przedstawiałyby wygląd nadchodzącego flagowca.

Jak możemy zauważyć Galaxy S8 zostanie wyposażony w dwa tylne aparaty. Według plotek oba modele w różnych rozmiarach mają mieć podwójnie zakrzywiony ekran, a nie jak do tej pory tylko większy (np. Galaxy S7 edge). Dostrzec możemy również brak przedniego przycisku Home, co może oznaczać zastosowanie ultradźwiękowego skanera linii papilarnych.

Wiadomo, że rendery nie muszą przedstawiać ostatecznego wyglądu Galaxy S8, a więc na chwile obecną bierzmy te doniesienia z przymrużeniem oka.

Author

Udostępnij