Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 w kolorze czarnym na kolejnym wideo

Samsung Galaxy S8 w kolorze czarnym na kolejnym wideo

AUTOR

Kategorie

Do premiery Galaxy S8 pozostało już niewiele dni i zobaczy go za nieco ponad trzy tygodnie. Oczywistością jest, że pojawiają się przecieki na jego temat, a ich intensywność zwiększyła się w ostatnich dniach wielokrotnie. Praktycznie możemy potwierdzić, że większość z nich jest zgodna ze sobą i przedstawia to samo urządzenie. Najnowszy przeciek w formie 6-sekundowego filmu pokazuje niezwykle okazały smartfon, godnie zasługujący na miano flagowego modelu.

Samsung Galaxy S8 będzie posiadał ogromny wyświetlacz, który zajmie praktycznie całą powierzchnię. Będzie on obustronnie zakrzywiony, a na górze i na dole znajdą się cienkie ramki. Z przodu nie zobaczymy przycisku Home, który w ubiegłych latach służył również jako skaner linii papilarnych. Mówiło się wcześniej, że czytnik biometryczny może pojawić się pod wyświetlaczem, ale zgodnie z wszystkimi plotkami i przeciekami (również tym) znajdzie się on z tyłu, tuż obok głównego aparatu.

Również mniejszy model, czyli SM-G950U (Galaxy S8), podobnie jak Galaxy S8+ (SM-G955U) pojawiły się w teście porównawczym Geekbench. Oba urządzenia pracują na Androidzie 7.0 Nougat i są napędzane przez chipset Snapdragon 835 z procesorem octa-core o taktowaniu 1.9GHz. Układ wspomagany jest przez 4 GB pamięci RAM. Urządzenie zdobyło 1916 punktów na próbie pojedynczego rdzenia i 6011 na wielordzeniowym teście. Wyniki testu Galaxy S8+ możecie zobaczyć w tym miejscu.

Author

Udostępnij