Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 z 6 GB pamięci RAM, ale wyłącznie w Chinach

Samsung Galaxy S8 z 6 GB pamięci RAM, ale wyłącznie w Chinach

AUTOR

Kategorie

Nie wiem czy jeszcze pamiętacie, ale Galaxy Note 7 miał zostać wydany w Chinach oraz w Korei Południowej w wariancie z 6 GB RAM oraz pojemnością 128 GB. Standardowa wersja miała 4 GB pamięci RAM i 64 GB ROM. Nie doszło jednak do wydania ulepszonego Galaxy Note 7 w związku z jego wycofaniem z rynków na całym świecie. Podobne spekulacje, jeszcze przed prezentacja pojawiają się wokół Galaxy S8 i kolejny flagowiec może zadebiutować w takiej konfiguracji w Państwie Środka. Informacje przekazuje Kevin Wong, dyrektor firmy badawczej IHS na terenie Chin.

Samsung podobno zdecyduje się na wydanie Galaxy S8 z 6 GB pamięci RAM, aby móc konkurować z lokalnymi producentami, którzy oferują podobne parametry. Ni byłby to pierwszy smartfon firmy Samsung oferujący taką ilość pamięci operacyjnej, ponieważ w Korei Południowej oraz Chinach funkcjonuje już Galaxy C9 Pro.

Może się okazać, że wersja z 6 GB RAM i pojemnością nie zostanie ogłoszona 29 czerwca, a dopiero po kilku tygodniach od wprowadzenia na rynek podstawowej wersji. Nie należy też się spodziewać, aby ulepszony wariant Galaxy S8 był dostępny w innych regionach.

Źródło: Kevin Wang, PhoneArena

Author

Udostępnij