Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 z głośnikami stereo Harman?

Samsung Galaxy S8 z głośnikami stereo Harman?

AUTOR

Kategorie

Plotki o Galaxy S8 są w ostatnim czasie bardzo częstym tematem dyskusji. Do premiery pozostały prawdopodobnie niecałe 3 miesiące, a więc w najbliższych kilkudziesięciu dniach będzie ich jeszcze więcej. Od kolejnego flagowca wszyscy będą wymagali jeszcze więcej niż zawsze, a to wszystko na wzgląd fiaska Galaxy Note7.

Najnowsze plotki sugerują, że Samsung przygotowuje dwie wersje – jedna z zakrzywionym ekranem 5.7-calowym oraz druga z płaski ekranem, pozbawionym krawędzi, który miałby 5.7-cali. Nie do końca wiadomo też, czy w Galaxy S8 zobaczymy podwójną konfigurację aparatu.

Wiadomo, że koreański producent będzie chciał wprowadzić “coś” nowego do swojej flagowej linii tak, aby zadowolić fanów marki Samsung. Oczywistą sprawą jest też, że będą chcieli zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo użytkownikom.

Najnowszy raport mówi o głośnikach stereo w Galaxy S8. Nie byłoby zaskoczeniem gdyby właśnie tak się stało, ponieważ niedawno Samsung nabył cenioną firmę Harman za 8 miliardów dolarów. Jeden z reprezentantów koreańskiego giganta potwierdził, że przyszłe smartfony Galaxy będą wykorzystywać technologię Harman, jednak nie nastąpi to wcześniej niż w 2018 roku.

Źródło: GSMArena, FoneArena

Author

Udostępnij