Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 z maksymalną pojemnością 256 GB i 6 GB pamięci...

Samsung Galaxy S8 z maksymalną pojemnością 256 GB i 6 GB pamięci RAM

AUTOR

Kategorie

Koniec roku to czas, kiedy powstaje wiele spekulacji, co może przynieść kolejne 12 miesięcy nowego roku. Nie inaczej jest obecnie i już tworzą się pewne tezy, przypuszczenia i pogłoski, które wskazują czego możemy oczekiwać po 2017 roku. Wszyscy przede wszystkim są zainteresowani tym co pokażą najwięksi producenci w przypadku swoich flagowych urządzeń. Pierwszym z nich jest oczywiście flagowiec od Samsunga, którym będzie Galaxy S8 (ewentualnie Galaxy S8 edge).

Najnowsze doniesienia sugerują, że nie będzie on zaskakiwał przynajmniej pod jednym względem. Mowa tu o maksymalnie dostępnej pojemności wbudowanej, która ma wynieść 256 GB oraz ilości pamięci RAM na poziomie 6 GB. Jest to i tak stosunkowo dużo, zważając na to, że obecnie Galaxy S7 i S7 edge oferują 32 GB wbudowanej pamięci wraz z możliwością rozbudowy za pomocą karty microSD. Oferując taką pojemność Galaxy S8, może nie mieć możliwości powiększenia pamięci za pomocą karty.

Jeśli chodzi o 6 GB RAM to nie jest to również jakieś zaskoczenie. Należy jednak pamiętać, że tak dużą ilość pamięci należy odpowiednio przystosować i dać możliwość wykorzystania jej w optymalny sposób przez urządzenie.

Oczywiście każdy z nas spodziewa się, że pod koniec lutego zobaczymy dwa modele Galaxy S8, a więc zachowana zostanie obecna forma. Jak możemy przypuszczać, obie wersje Galaxy S8 będą napędzane przez chipset Snapdragon 835. Dużo mówi się też o podwójnym aparacie oraz wyświetlaczu czułym na nacisk.

Źródło: PhoneArena, SamMobile

Author

Udostępnij