Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 z zupełnie płaskim aparatem?

Samsung Galaxy S8 z zupełnie płaskim aparatem?

AUTOR

Kategorie

Na portalu Weibo pojawiła się grafika, które porównuje “wybrzuszenia” w smartfonach Galaxy S6, S7 oraz nadchodzącym Galaxy S8. Według tego kolejny flagowiec firmy Samsung będzie miał aparat, który nie będzie wystawał poza całą konstrukcję. Da to bardziej elegancki i harmonijny wygląd urządzeniu.

Aparat w Galaxy S6 aparat tylny wystawał ponad “ciało” 1.7 mm, a zeszłorocznym Galaxy S7 było to już ponad połowę mniej – 0.8 mm. O ile grafika jest prawdziwa to możemy podejrzewać, że pochodzi ona z prezentacji, która zostanie pokazana podczas wydarzenia związanego z premierą Galaxy S8. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami wymiary Galaxy S8 to 140.14 x 72.20 x 7.30 mm.Z tego wynika, że będzie on cieńszy i mniejszy niż Galaxy S7, ale będzie miał większy wyświetlacz.

Najnowsze plotki mówią o prezentacji, która odbędzie się 29 marca i zobaczymy prawdopodobnie Galaxy S8 oraz jego większy odpowiednik Galaxy S8 Plus. Do tego czasu być może zobaczymy jeszcze jakieś zdjęcia, które będą w stanie potwierdzić autentyczność powyższej grafiki.

Źródło: Android Pure

Author

Udostępnij