Strona głównatechnologiaSamsung Galaxy S8 zostanie zaprezentowany 26 lutego 2017 roku, zgodnie ze zwiastunem!

Samsung Galaxy S8 zostanie zaprezentowany 26 lutego 2017 roku, zgodnie ze zwiastunem!

AUTOR

Kategorie

Samsung ostatnimi czasy boryka się z problemem o nazwie “Galaxy Note 7”. Jak doskonale wiecie, pierwsza partia flagowego fabletu została całkowicie wycofana z rynku, ze względu na niebezpieczeństwo związane z wybuchającymi bateriami. Obecnie spekuluje się, że druga, “bezpieczna” partia również będzie musiała wrócić do producenta. W USA najwięksi operatorzy pozwalają wymienić klientom Galaxy Note 7 na dowolny model z ich oferty.

Jeśli okaże się, że Galaxy Note 7, który eksplodował w samolocie Southwest Airlines w ubiegłą środę był wymienioną sztuką, może to zwiastować jeszcze większe kłopoty dla Samsunga. Tego raczej już nie da się uratować i Note 7 jest już “spalony” na światowych salonach. Może to przynieść nie tylko straty liczone w miliardach, ale także być zagrożeniem dla przyszłości marki. Zaufanie wobec jej produktów może znacząco zmaleć przez incydent z wybuchającymi jednostkami.

Kolejny flagowym telefonem od Samsunga będzie Galaxy S8 i już możemy zobaczyć grafikę zwiastującą jego nadejście. Obraz pokazuje, że następny flagowy telefon zostanie zaprezentowany 26 lutego 2017 roku w Barcelonie na targach MWC. Będzie to kolejny event pod nazwą Galaxy Unpacked.

Samsung będzie musiał bardzo się postarać, aby odzyskać zaufanie klientów i oby im to się udało. Najgorsze jednak może być jeszcze przed nimi, gdy okaże się, że wymienione Galaxy Note 7 są tak samo niebezpieczne jak pierwsze jednostki, wprowadzone na rynek w sierpniu.

Źródło: @Ricciolo1, PhoneArena

Author

Udostępnij