Strona głównatechnologiaŚledź wyniki i wydarzenia sportowe z aplikacją Eurosport

Śledź wyniki i wydarzenia sportowe z aplikacją Eurosport

AUTOR

Kategorie

Kanał Eurosport jest jednym z najchętniej oglądanych na Starym Kontynencie. za jego pośrednictwem możemy oglądać wiele relacji z wydarzeń sportowych z przeróżnych dyscyplin. oficjalna aplikacja przybliży nam nieco świat sportu. Wiele relacji, przekazów na żywo, artykułów i podsumowań. Aplikację mobilną znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Widzowie Eurosport doskonale wiedzą, że stacja ta jako jedyna w naszym kraju nadaje na żywo Bundesligę. Stąd też i w aplikacji znajdziemy mnóstwo informacji o lidze naszych zachodnich sąsiadów. Możemy śledzić poczynania Polaków w tej lidze, a także oglądać skróty z meczów i bramki.
Przeczytaj także: Aplikacja Przegląd Sportowy dla stałych czytelników Oczywiście nie samą piłką nożną człowiek żyje. Eurosport w swojej ofercie ma też inne dyscypliny jak tenis, narciarstwo, snooker oraz wiele, wiele innych. Z turniejów organizowanych w tych dyscyplinach sportowych znajdziemy również szereg relacji i najważniejszych informacji, a także filmiki wideo z najważniejszych zagrań czy momentów. Pobierz:
Y

Author

Udostępnij