Strona głównatechnologiaSony Xperia F8331 - nowy flagowiec uchwycony na zdjęciach

Sony Xperia F8331 – nowy flagowiec uchwycony na zdjęciach

AUTOR

Kategorie

Jeden z czytelników portalu GSMarena przesłał zdjęcia do redakcji zupełnie nowego smartfonu Sony Xperia F8331. Podobno ma być to kolejny flagowiec na ten rok, który wyglądem nie przypomina serii Xperia Z. F8331 będzie posiadał podobne parametry do Xperia X Performance z nieco większym ekranem (nadal 1080p) oraz nagrywanie wideo 4K z obu kamer – przedniej i tylnej!

Głównymi zmianami w wyglądzie jest jego kształt. Górna oraz dolna krawędź są płaskie, a zaokrąglone są krawędzie boczne – lewa i prawa. Z przodu raczej wygląda to standardowo, a w górnym lewym rogu widzimy również naklejkę NFC. Z tyłu dziwimy natomiast widzimy nowy układ aparatu, gdzie obiektyw znajduje się z boku, a pod nim podwójna lampa LED oraz prawdopodobnie laserowy autofokus.

Na dole znajduje się port USB typu C (pierwszy Sony z takim złączem), a na górze znajduje się gniazdo słuchawkowe 3.5 mm, co nie jest dziś już taką oczywistością.

Nie wiadomo jednak nic na temat ceny oraz daty premiery, ale więcej informacji możemy poznać na zbliżających się targach IFA we wrześniu.

Author

Udostępnij