Strona głównatechnologiaSony Xperia XZ Premium dostępna już na początku czerwca

Sony Xperia XZ Premium dostępna już na początku czerwca

AUTOR

Kategorie

Sony Xperia XZ Premium to pierwszy flagowy smartfon japońskiej firmy, który został ogłoszony w tym roku. Jako jeden z pierwszych został wyposażony w chipset Snapdragon 835 od Qualcomm. Nie jest jednak pierwszym, który pojawił się na rynku, ponieważ Galaxy S8 i Galaxy S8+ są już dostępnie w sprzedaży. Flagowiec od Sony jednak również może dołączyć do tego zaszczytnego grona.

Xperia XZ Premium zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miał pojawić się na wybranych rynkach na przełomie czerwca i lipca 2017 roku. Teraz jednak możemy dowiedzieć się, że dostępny będzie od pierwszego dnia czerwca w wybranych krajach europejskich. Jeden z niemieckich operatorów (O2) potwierdził, że właśnie tego dnia, Xperia XZ Premium trafi w ręce klientów. Można się tyko domyślać, że nie będzie to odosobniony przypadek i inni operatorzy jaki i sprzedawcy detaliczni wprowadzą ten model do swojej oferty.

Sony Xperia XZ Premium jest już dostępny również w przedsprzedaży w naszym kraju. Oferuje go oficjalny sklep Sony na portalu Allegro. Urządzenie kosztuje 3199 złotych i jego wysyłka nastąpi już 6 czerwca. Dodatkowo w tej cenie możemy dostać bezprzewodowe słuchawki SONY MDR100ABN o wartości 1200 złotych.

Źródło: Roland Quandt

Author

Udostępnij