Strona głównatechnologiaSprzęt Whirlpool będzie można kontrolować za pomocą Apple Watch

Sprzęt Whirlpool będzie można kontrolować za pomocą Apple Watch

AUTOR

Kategorie

Ostatnio pisałem, że firma Kohler stworzyła linię produktów sanitarnych, gdzie za pomocą głosu będzie można spłukać wodę, czy tez napełnić wannę. Więcej o tym tutaj. Również firma Whirlpool zaprezentowała swoje nowoczesne podejście do tradycyjnego sprzętu AGD. Ogłosili oni bowiem, że ponad 20 różnych gadżetów będzie można kontrolować za pomocą Apple Watch. Początek tego roku i targi CES wyraźnie pokazują, że kolejne miesiące będą stały pod znakiem inteligentnego domu.

Dotyczy to pralek, suszarek oraz piekarników, co wydaje się najciekawszą opcja. Oznacza to, że z każdego miejsca będzie można mienić program prania lu całkowicie przerwać działanie lub ponownie je wznowić. Fajnie może to wyglądać w kwestii piekarników, kiedy poza domem będziemy mogli kontrolować temperaturę, czy włączyć urządzenie przed naszym przyjściem do domu.

Whirlpool mówi o tym, że jest pierwszym producentem urządzeń z aplikacją napisaną od podstaw dla Apple Watch. Zaprezentuje ją na targach CES, a trafi ona do użytku jeszcze w tym kwartale wraz z nowym sprzętem.

Źródło: PhoneArena

Author

Udostępnij