Strona głównatechnologiaStylowy Jumper EZpad mini3 z Windowsem 10 na pokładzie

Stylowy Jumper EZpad mini3 z Windowsem 10 na pokładzie

AUTOR

Kategorie

Wydaje się, że większą popularnością cieszą się bardziej tablety z systemem Windows 10, aniżeli smartfony z Windows 10 Mobile. Wiadomo, że w najwyższej klasie iPad nie ma sobie równych, bo cieszy się największą popularnością. Jeśli chodzi o tańsze tablety to w tym segmencie urządzenia z systemem Windows 10 Desktop mogą spokojnie konkurować z tabletami, które pracują pod kontrolą Androida. Jednym z nich jest niedrogi Jumper EZpad mini3.

Jest to 8-calowy tablet z chipsetem Intel Cherry Trail Z8300 z 4-rdzeniowym procesorem o taktowaniu 1.44 GHz-1.84 GHz oraz zintegrowanym układem graficznym Intel HD. Wspomaga to wszystko 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pojemności wbudowanej, którą możemy powiększyć za pomocą karty pamięci. Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 wykonany został w technologii IPS.

Bateria 4200 mAh pozwoli na kilka godzin swobodnej pracy z systemem Windows 10. Jumper EZpad mini3 posiada konfigurację aparatów 2 MP/ 2 MP, złącze microUSB, microHDMI oraz łączność Wi-Fi oraz Bluetooth.

Aktualnie tablet Jumper EZpad mini3 dostanie w sklepie Gearbest za 74.24 €. Dostępny jest także w sklepie internetowym Everbuying. W obydwu przypadka nie ponosimy kosztów wysyłki do Polski.

Author

Udostępnij