Strona głównatechnologiaSuper Mario Run już dostępny w App Store

Super Mario Run już dostępny w App Store

AUTOR

Kategorie

Super Mario Run to długo zapowiadana gra od Nintendo, która wreszcie zadebiutowała w App Store. Fani serii z wąsatym hydraulikiem mogą pobrać najnowsze dzieło na urządzenia mobilne z systemem iOS. Super Mario Run to zręcznościowa platformówka, gdzie oczywiście sterujemy Mario, aby omijać przeszkody różnego rodzaju skokami. W zależności od poszczególnych przyciśnięć Mario będzie zachowywać się inaczej.

Super Mario Run posiada trzy tryby rozgrywki, ale wszystkie trzy wymagają stałego połączenia z Internetem. Jednym z nich jest World Tour, gdzie przemierzyć musimy wszystkie sześć światów, aby uratować księżniczkę. Kolejnym trybem w Super Mario Run jest Toad Rally, gdzie możemy rywalizować ze znajomymi lub innymi graczami z całego świata. Jest to tryb wyzwania, gdzie za każdym razem czeka na nas inne zadanie.

Ostatnim trybem jest Kingdom Builder, gdzie naszym zdaniem jest zbieranie monet i ropuch (Toad), aby móc zbudować swoje królestwo. W tym trybie możemy korzystać z różnych dekoracji i budynków. MOżna je kupić za ropuchy zdobyte w trybie multiplayer (Toad Rally).

Mimo tego, że Super Mario Run jest dostępny za darmo, odblokowanie wszystkich trzech trybów to koszt $9,99 (€ 9,99).

Author

Udostępnij