Strona głównatechnologiaSurfacePhone.com przekierowuje na stronę Microsoftu. Czy to koniec Lumii?

SurfacePhone.com przekierowuje na stronę Microsoftu. Czy to koniec Lumii?

AUTOR

Kategorie

Przy okazji plotek na temat wydania w lutym nowej Lumii 650, pojawiły się się też informacje, że może być to ostatni smartfon pod taką nazwą spod szyldu Microsoft. Miało to oznaczać jedno, nowa linia smartfonów z systemem Windows będzie nosiła nazwę Surface. Teraz dochodzi kolejna kwestia, która może oznaczać, że tak właśnie się stanie. Po wejściu w SurfacePhone.com od razu przekierowuje nas na stronę Microsoftu. Krążą również słuchy, że pierwszy telefon może zostać już wydany w drugiej połowie 2016 roku.

Właściwie to po wizycie przekierowuje nas na podstronę poświęconą urządzeniom Surface. Wszystko wskazuje na to, że właścicielem wspomnianej domeny jest Microsoft. Być może w ten sposób firma chce się zabezpieczyć przed ewentualnym wprowadzeniem smarfonów Surface w przyszłości.

Przeczytaj także: Test wytrzymałości Microsoft Lumia 950 XL

W październiku pojawiały się także pogłoski jakoby zespół odpowiedzialny za urządzenia Surface pracował nad prototypem smartfonu. Jednak żadna z informacji nie została potwierdzona, a co za tym idzie nie zaprezentowango go szerszej publiczności.

Author

Udostępnij