Strona głównatechnologiaTest szybkości iOS 9.3 wzglęgem iOS 9.2.1 na iPhone 4S, 5, 5S,...

Test szybkości iOS 9.3 wzglęgem iOS 9.2.1 na iPhone 4S, 5, 5S, 6 oraz 6S

AUTOR

Kategorie

Wczoraj Apple zaprezentowało dwa nowe urządzenia, które będą dostępne w sprzedaży z nową wersją systemu iOS 9.3. W dniu wczorajszym użytkownicy starszych modeli iUrządzeń otrzymali możliwość aktualizacji, do najnowszej wersji, która niesie za sobą kilka zmian. Najistotniejszą jest wprowadzenia Night Shift, czyli Nocnej Zmiany. Już teraz można pobrać iOS 9.3 na iPhone 4S, 5, 5S, 6 oraz 6S.

Jak działa w porównaniu z poprzednim wydaniem, czyli 9.2.1? O tym możemy przekonać się na poniższym filmiku, gdzie przedstawione są wszystkie wspomniane modele z oboma wersjami systemu Apple.

Zasadniczą różnicę widzimy już w centrum sterowania gdzie została dodana nowa ikonka (Night Shift). W pierwszej próbie możemy zobaczyć, który z nich włączy się jako pierwszy. Minimalnie ten test wygrywa iOS 9.2.1. Pozostałe testy to uruchamianie Spotlight, włącznie Ustawień, aparatu oraz App Store. Przeprowadzono próbę wczytywania strony, a a końcu może zobaczyć wyniki osiągnięte przez wszystkie iPhone’y w aplikacji GeekBench oraz test prędkości karty sieciowej.

Author

Udostępnij