Strona głównatechnologiaTest upadku iPhone 7 vs iPhone 6S

Test upadku iPhone 7 vs iPhone 6S

AUTOR

Kategorie

Od wczoraj w ogólnej sprzedaży dostępne są iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus, a więc zgodnie z przewidywaniami w sieci pojawia się mnóstwo testów w roli głównej z tymi smartfonami. Najciekawsze, które uda mi się znaleźć (będzie ich sporo) znajdą się na stronie. Niektóre z tych testów będą przydatne przy wyborze kolejnego telefonu, którym może być właśnie iPhone 7. Jednym z nich jest test upadku, który wykonał EverythingApplePro. Przeciwnikiem nowego iPhone’a jest jego poprzednik, czyli iPhone 6S.

Pamiętamy, że iPhone 6S był bardzo wytrzymały w podobnym teście, kiedy jego przeciwnikiem był wtedy Samsung Galaxy S7. Jak poradzi sobie ze swoim następcą? Możecie sprawdzić na poniższym filmie.

Telefony zostały zrzucone z wysokości “kieszeni”, czyli najczęściej spotykanej w codziennym życiu. Drugą “życiową” wysokością jest ta podczas trzymana smartfonu przy uchu i tu również możemy zobaczyć co stanie się gdy spadnie on na podłogę z różnych pozycji. Następnie oba smartfony zostały zrzucone w wysokości około 4 metrów. Tylko jeden z nich po kilku próbach nadal był tylko lekko poobijany.

Author

Udostępnij