Strona głównatechnologiaTest wytrzymałości iPhone 7

Test wytrzymałości iPhone 7 [WIDEO]

AUTOR

Kategorie

JerryRigEverything przeprowadził typowy dla siebie test wytrzymałości na najnowszym iPhone 7, które już dziś debiutuje w wielu krajach. Oczywiście pierwszym krokiem w jego testach jest sprawdzenie wytrzymałości na zarysowania i sprawdzenie twardości materiałów, z których został wykonany według skali Mohsa (1-10). “Badaniu” poddany został 4.7-calowy iPhone 7 w kolorze czarnym (matowym).

Na pierwszy ogień poszedł jego wyświetlacz, gdzie możemy dokładnie zobaczyć jak wyglądają “rany” w 9-stopniowej skali. Widzimy, że rysy powstają już w przy szóstce, czyli oznacza to, że ekran możemy uszkodzić za pomocą narzędzia wykonanego ze stali. Przy użyciu nożyka do tapet, Jerry poddaje testowi zarysowań również przycisk “Home”, aluminiowy korpus, obiektyw aparatu, lampę LED, boczne przyciski oraz linie antenowe.

Następnie za pomocą zapalniczki przez krótką chwilę zostaje ekran, ale po tym teście dział bez problemu. Najciekawszym punktem jest oczywiście próba wyginania. Chyba każdy pamięta jakie problemy miło Apple z iPhone 6, które w bardzo łatwy sposób ulegały zniszczeniu #bendgate. W najnowszym modelu raczej nie powinno być z tym żadnych kłopotów, oczywiście przy normalnym użytkowaniu.

Author

Udostępnij