Strona głównatechnologiaTest wytrzymałości Samsunga Galaxy S8

Test wytrzymałości Samsunga Galaxy S8 [WIDEO]

AUTOR

Kategorie

Samsung Galaxy S8 to urządzenie, które bryluje na salonach od kilku tygodni i nie ma wątpliwości, że będzie to hit tego roku. Oprócz funkcji, wyglądu wszystkich potencjalnych nabywców interesuje oczywiście wytrzymałość flagowca prosto z Korei Południowej. Przy podjęciu decyzji pomóc może film, który pojawia się już tradycyjnie na kanale JerryRigEverything.

Przede wszystkim możemy zobaczyć jak poradzi on sobie z zarysowaniami, jeśli nie zastosujemy żadnej ochrony na wyświetlacz lub obudowę. Pod lupę wzięty został jego okazały wyświetlacz i możemy zobaczyć jak radzi on sobie z zarysowaniami według skali Mohsa. Pierwsze rysy pojawiają się przy cyfrze “6”, a więc oznacza to, że nie będzie można go zarysować kluczami lub innymi metalowymi przedmiotami jak monety. Zarysowana zostaje również metalowa rama, a wraz z nią boczne przyciski.

Dobrą wiadomością jest to, że tylny aparat nie będzie łatwy do zarysowania. Inaczej sprawa wygląda z ramką wokół obiektywu oraz ze skanerem linii papilarnych. Następnie ekran Galaxy S8 zostaje podpalony zapalniczką i w tej próbie wypada znakomicie. W filmie możemy również zobaczyć, że tylny panel telefonu wykonany jest z przezroczystego szkła, które zostało malowane od wewnątrz.

Ostatnim etapem testu jest próba wyginana Galaxy S8, w której smartfon, a przede wszystkim jego metalowa rama spisuje się nieprzeciętnie.

Author

Udostępnij