Strona głównatechnologiaTesty wytrzymałości smartfonu Nokia 6

Testy wytrzymałości smartfonu Nokia 6

AUTOR

Kategorie

Nokia 3310 to symbol niezniszczalności, ale również inne modele fińskiej marki były bardzo solidnie wykonane na tle konkurencji. Czy tak samo będzie z nowymi smartfonami, a pierwszym z nich jest Nokia 6? Krótko po błyskawicznej sprzedaży w sieci zaczęły pojawiać się różne testy. Nie zabrakło oczywiście też próby wytrzymałości.

Pierwsza partia – 250 tysięcy egzemplarzy – została sprzedana w zaledwie minutę, a więc już to pokazuje potencjał. Przesiadka z Windows Phone na Androida może być kluczowym elementem, który wpłynie na ponowną popularność Nokii. Wiadomo, że “dobre imię” zostało nieco nadszarpnięte przez linię Lumia, która trafiła w ręce Microsoftu. Po przejęciu fińskiej marki przez HMD jest nadzieja, że zobaczymy świetnie wykonane urządzenia, a światełkiem w tunelu może być właśnie Nokia 6.

Wcześniej chiński oddział Nokii zapewniał o zwiększonej wytrzymałości tego modelu, ale mogliśmy w te słowa nieco powątpiewać ze względu na to, że jest to model klasy średniej. Nokia 6 posiada aluminiową obudowę, a ramka wokół wyświetlacza wykonana jest z elastycznego materiału, który znacząco poprawia jego odporność w momencie upadku. Może to uchronić przed całkowitym rozbiciem się ekranu.

https://www.youtube.com/watch?v=swWU7wukAwY https://www.youtube.com/watch?v=ZEMCuWVrzfY

Author

Udostępnij