Strona głównatechnologiaUnboxing iPhone 7 Onyks oraz iPhone 7 Plus w kolorze czarnym

Unboxing iPhone 7 Onyks oraz iPhone 7 Plus w kolorze czarnym [WIDEO]

AUTOR

Kategorie

Ponad tydzień temu na dorocznej konferencji prasowej Apple zaprezentowało iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus, w dwóch nowych wariantach kolorystycznych – Onyks (Jet Black) oraz czarny (matowy). Oba te kolory cieszą się ogromną popularnością i obecnie nie są dostępne, a po wprowadzeniu nowej partii można spodziewać się, że będą znikały z półek w ekspresowym tempie.

Oba są wykonane z anodowanego aluminium i szkła, oba też mają przebudowany zespół linii antenowych, które obecnie znajdują się na górnej oraz dolnej krawędzi urządzeń. Najpoważniejszą zmianą jest brak standardowego gniazda słuchawkowego 3.5 mm. iPhone 7 posiada 12-megapikselowy aparat z szerokokątnym obiektywem f/1.8, większy iPhone 7 Plus oprócz tego posiada dodatkowy 12-megapikselowy teleobiektyw z przesłoną f/2.8. Zarówno 4.7-calowy jak i 5.5-calowy iPhone 7 posiadają 7-megapikselowe aparaty do selfie.

Po lewej stronie znajdziemy przyciski głośności oraz przełącznik dzwonka. Po prawej standardowo umieszczono przycisk blokady oraz slot na kartę SIM. Po raz pierwszy również w iPhone 7 zobaczymy dodatkowy głośnik stereo, umieszczony u góry urządzenia.

Oba są zasilane przez niesamowity chipset A10 Fusion, który w niezwykle inteligenty i dynamiczny sposób przełącza między dwoma rdzeniami o wysokiej wydajności oraz dwoma o niskim poborze mocy dla mniej skomplikowanych zadań.

W pudełko standardowo znajdziemy: instrukcję, naklejki, zasilacz, kabel oraz nowe w tym roku: słuchawki Lightin EarPods i adapter z minijack na Lighting.

Źródło: iMore

Author

Udostępnij