Strona głównatechnologiaUpoluj coś dla siebie! Letnie promocje i rabaty na Gearbest

Upoluj coś dla siebie! Letnie promocje i rabaty na Gearbest

AUTOR

Kategorie

Jak możecie zauważyć to już drugi wpis, w którym prezentuje Wam promocje dostępne w sklepie internetowym Gearbest. Jak możecie się domyślić dostałem ofertę współpracy, a dzięki temu będziemy mogli otrzymać działanie strony i opłacić m. in. serwer. Przy okazji wy będziecie mogli skorzystać z wielu świetnych promocji i rabatów, które oferowane są w GB. Nieuniknione, że wkrótce pojawi się jakiś konkurs z fajnymi nagrodami.

Po pierwsze możecie uzyskać 5 procentowy rabat dokonując transakcji w aplikacji Gearbest na Androida, którą możecie pobrać z Google Play. Maksymalnie możemy uzyskać 10 dolarów zniżki. Promocja potrwa od 13 do 17 czerwca. Obowiązywać będzie ona w przypadku pierwszych 50 tysiącach transakcji dokonanych w aplikacji mobilnej.

Kolejną okazją jest limitowana ilość wybranych produktów w świetnych cenach. Najciekawszymi, które mogą nas zainteresować to smartony Bluboo Xfire 2 3G za 35 euro oraz Elephone S3 4G za 88 €. Każda osoba może zamówić tylko jedną sztukę urządzenia. Pełną listę możecie zobaczyć w tym miejscu.

Dodatkowo możecie wziąć udział w losowaniu, aby otrzymać darmowe produkty jak smartfony, tablety czy drony. Akcja potrwa od 13 do 15 czerwca. Wystarczy zarejestrować swoje wcześniejsze zamówienie, którego wartość wynosiła co najmniej 40 dolarów lub udostępnić wpis z dodatkiem #GBSummerDiscount.

Losowanie odbywa się codziennie przez 3 dni – 13,14 oraz 15 czerwca.

Author

Udostępnij