Strona głównatechnologiaUsuń się z internetu za pomocą jednego kliknięcia

Usuń się z internetu za pomocą jednego kliknięcia

AUTOR

Kategorie

Internet to piękne i przydatne miejsce, które jednak może często być niebezpieczne. Wielu chce je opuścić, kasując swoje konta na wszelkich portalach społecznościowych i odcinając się od wszystkiego co za sobą to niesie. Niestety nie da się wszystkie usunąć i całkowicie zniknąć z wirtualnego świata. Nie było do tej pory łatwego wyjścia z tego, aż do teraz.

Szwedzcy deweloperzy Wille Dahlbo i Linus Unnebäck stworzyli Deseat.me, aplikację sieciową, która pozwala na szybkie wyczyszczenie całej swojej egzystencji z internetu za pomocą kilku kliknięć. Po zalogowaniu się na stronę z kontem Google lub Outlook skanuje aplikacje i usługi, gdzie używasz podanych loginów. Po tym utworzy linki do łatwego usunięcia ich.

W kilku prostych krokach możesz uwolnić się od każdej usługi, która była przypisana do adresu e-mail w Google lub Outlook. Pozwala to zniknąć z portali społecznościowych oraz usług, które mogą nas denerwować. Po tym zabiegu możesz powrócić do spokojnego świata, bez zbędnego zgiełku i zamieszania.

Źródło: TNW

Author

Udostępnij