Strona głównatechnologiaWWE Immortals - świetna gra całkiem za darmo

WWE Immortals – świetna gra całkiem za darmo

AUTOR

Kategorie

Warner Bros przygotowało wczoraj świetną ucztę dla fanów wrestlingu. Na urządzenia mobilne trafiła znakomita gra WWE Immortals, znajdziemy w niej największe gwiazdy tego sportu z nadprzyrodzonymi mocami, m. in. John Cena, Roman Reigns, Triple H oraz Big Show. Grę znajdziemy w App Store oraz Google Play. WWE Immortals jest darmowe, lecz oferuje zakupy w ramach mikropłatności podczas rozgrywki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Każdy z wreslerów wciela się w rolę jednego z superbohaterów z serii komiksów Marvela. Również posiada jego charakterystyczne moce, które dają mu przewagę nad przeciwnikiem. Gra zaliczana do bijatyk, w której na przeciw siebie stają złe i dobre postacie.

W WWE Immortals mamy różne tryby rozgrywki, które pozwalają na długie godzinny przed smartfonem lub tabletem. Jedną z nich jest walka 3 na 3, gdzie mierzymy się trzeba bohaterami w jednym czasie. Wykonywać możemy także różne ‘combo’ oraz przywoływać super moce każdej z postaci. W miarę postępów odblokowujemy różne gwiazdy wrestlingu tj. wyżej wspomniana czwórka lub The Bella Twins, The Rock, Hulk Hogan. Przyznam się szczerze, że kojarzę tylko część z tych nazw, które zdołały przebić się również do szeroko pojętego show biznesu i amerykańskiej kultury. W dawnych czasach lubiłem oglądać walki, kiedy brał w nich udział właśnie Hulk Hogan, ale z czasem wydawało mi się to za bardzo sztuczne i teraz nie przepadam za oglądaniem wrestlingu. Gra jednak wydaje się bardzo ciekawa.

WWE Immortals oferuje także rozgrywki online, gdzie zmierzymy się z graczami z całego świata, które pozwalają na zdobywanie nagród. Możemy również oglądać powtórki poprzednich meczów, aby analizować wszystkie błędy i na bieżąco jej poprawiać. Świetna grafika 3D tylko przyciąga i sprawia, że gra jest atrakcyjna. Dla fanów WWE jest to pozycja obowiązkowa, lecz każdy powinien spróbować swoich sił chociaż raz stając na przeciwko superbohaterów i złoczyńców.

Pobierz:

Author

Udostępnij