Strona głównatechnologiaWybieramy najlepsze akcesoria do iPada krok po kroku

Wybieramy najlepsze akcesoria do iPada krok po kroku

AUTOR

Kategorie

W teorii można korzystać z iPada bez żadnych dodatkowych akcesoriów, ale w praktyce nie jest to najlepsza opcja. Choćby z racji na fakt, że tablet Apple prosto po wyjęciu z pudełka jest podatny na uszkodzenia, czy to wyświetlacza, czy obudowy – i dla oszczędności w przyszłości zdecydowanie warto jak najszybciej to zmienić.

Pojawia się jednak pytanie, jak wybrać odpowiednie akcesoria do iPada (w tym do iPada Air lub Pro) , aby być z nich w pełni zadowolonym. O czym pamiętać i na jakie aspekty zwrócić największą uwagę? Krok po kroku przeprowadzimy Was przez cały proces dobierania odpowiedniego osprzętu poniżej!

Jak wybrać najlepsze akcesoria do iPada?

Wybór akcesoriów do iPada nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać, biorąc pod uwagę, jak wiele różnych opcji jest aktualnie dostępnych. Pierwszą kwestią, którą trzeba zweryfikować, jest kompatybilność. Inaczej mówiąc, trzeba sprawdzić, czy dane etui bądź inne akcesorium jest odpowiednie dla posiadanego modelu iPada.

Pewne akcesoria są odpowiednie dla wszystkich sprzętów Apple, ale niektóre (zwłaszcza etui, pokrowce i szkła zabezpieczające) muszą być dobrane do konkretnego modelu z uwagi na różnice w wymiarach. Drugi aspekt, na który należy zwrócić uwagę, to dopasowanie danego modelu do osobistych wymagań i preferencji.

W szczególności odnosi się to do prawdopodobnie najpopularniejszego typu akcesoriów do iPada, czyli etui i pokrowców. Powinny one być przede wszystkim funkcjonalne – wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu, wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, takie jak miejsce na stylus czy kartę płatniczą. Dostępne są zarówno wzory jednokolorowe, jak i bardziej złożone, więc każdy powinien być w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Ile kosztują akcesoria do iPada?

Ceny akcesoriów do iPada mogą być bardzo różnorodne nawet w ramach tej samej kategorii. Przykładowo, w zależności od producenta (i modelu, z którym akcesorium ma być kompatybilne – akcesoria do starszych iPadów bywają tańsze), etui do iPada może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Podobnie jest choćby w przypadku szkła hartowanego, a więc jednego z najpopularniejszych i najważniejszych akcesoriów do tabletów Apple. Jego cena zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych, ale dostępne są też szkła i folie kosztujące ponad 100 złotych.

Kupujący mają w większości kategorii do wyboru zarówno oficjalne, licencjonowane akcesoria od Apple, jak i produkty innych producentów – w obu przypadkach nie powinno być problemu z kompatybilnością, więc wszystko zależy tutaj od dostępnego budżetu i osobistych preferencji.

Author

Udostępnij