Strona głównatechnologiaWyciek odnowionego Galaxy Note 7 z baterią 3200 mAh

Wyciek odnowionego Galaxy Note 7 z baterią 3200 mAh

AUTOR

Kategorie

Kilka tygodni temu firma Samsung potwierdziła plotki, które krążyły od jakiegoś czasu na temat odnowionych jednostek Galaxy Note 7. Mówiło się, że smartfony z nowymi bateriami oraz wymienionymi obudowami trafią na rynki wschodzące jak Indie czy Wietnam. Teraz możemy zobaczyć zdjęcia jednostek Note7, które pochodzą z Wietnamu, gdzie Samsung ma swoje zakłady produkcyjne.

Nowy Galaxy Note 7 może również nosić inną nazwę, aby nie mylić go z wybuchającymi telefonami z ubiegłego roku. Ma on również inny numer modelu – N935, a oryginalne jednostki oznaczone były numerem N930. Odnowiony model będzie również posiadał baterię o mniejszej pojemności 3200 mAh. Początkowo Note 7 miał baterię o pojemności 3500 mAh i to właśnie było przyczyną przegrzewania się smartfonów. Nowa bateria będzie bardziej kompaktowa, a więc będzie o wiele bezpieczniejsza, zajmując mniej miejsca.

Nie mamy niestety nadal żadnych informacji o ewentualnej dacie wydania, czy krajów, w których odnowiony Galaxy Note 7 będzie sprzedawany.

Źródło: SamMobile

Author

Udostępnij