Strona głównatechnologiaWyciek ostatecznych schematów iPhone 8 prosto z Foxconn

Wyciek ostatecznych schematów iPhone 8 prosto z Foxconn

AUTOR

Kategorie

Foxconn to fabryka, która zajmuje się produkcją elektroniki, ale znana jest przede wszystkim z tego, że jej największym klientem jest Apple. Oczywiście to z tego zakładu produkcyjnego pochodzą wszelkie przecieki dotyczące nowych iPhone’ów. Pamiętną chwilą był wyciek schematów iPhone 6 w 2014 roku, które ukazywały zupełnie nowy styl projektu telefonów Apple. Wtedy pojawiły się one w marcu, a więc pół roku przed oficjalną premierą.

Podobno również teraz mamy do czynienia ze schematami pochodzącymi z Foxconn, które przedstawiają projekt rocznicowego iPhone 8. Podobno te obrazy mają zostać wykorzystane w produkcji ekskluzywnego modelu od Apple. iPhone 8 ma zostać wyposażony w 5.8-calowy ekran OLED, a nad nim ma się znaleźć skaner 3D do rozpoznawania twarzy. Apple jednak ma ponoć problemy z tą technologią, a więc premiera może zostać nieco opóźniona.

Według tego źródła boczne przyciski nie będą mechaniczne jak w przypadku obecnych iPhone’ów, ale będzie można odczuć ich wciśnięcie. Dotyczy to zarówno włączania urządzenia jak i regulacji głośności. Nie wiadomo co z przełącznikiem wibracji. Z tyłu może znaleźć się podwójny aparat, który jednak będzie miał obiektywy w pozycji pionowej.

Oczywiście, przeciek należy brać z przymrużeniem oka, ale może się okazać w późniejszym terminie, że schematy przedstawiały prawdziwe urządzenie.

Źródło: BGR, ifanr.com

Author

Udostępnij