Strona głównatechnologiaXiaomi przygotowało ankietę, w której pyta o potencjalną specyfikację Mi 6

Xiaomi przygotowało ankietę, w której pyta o potencjalną specyfikację Mi 6

AUTOR

Kategorie

Kilka dni temu Xiaomi zaprezentowało swoje dwa najnowsze “dzieła” w postaci dwóch bardzo dużych urządzeń jakimi są Mi Note 2 oraz Mi Mix. Pierwszy z nich ma 5.7-calowy zakrzywiony ekran, a drugi 6.4-calowy wyświetlacz z bardzo cienkimi ramkami. Jest to ewidentne rzucenie rękawicy nie tylko pozostałym chińskim producentom, ale również gigantom w tej dziedzinie, czyli Apple i Samsung.

Kolejnym flagowym urządzeniem, które zostanie prawdopodobnie zaprezentowane w pierwszym kwartale 2017 roku będzie Xiaomi Mi 6. Jego poprzednik, czyli Mi 5 zawiera wszystko co najlepszego mogliśmy zobaczyć w przypadku smartfonów z Androidem – chipset Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM oraz oczywiście znakomity interfejs MIUI. We wrześniu Xiaomi zaprezentowało również jego ulepszoną wersję, Mi 5S z chipsetem Snapdragon 821 czy ultradźwiękowym czytnikiem linii papilarnych.

Xiaomi tym razem postanowiło również zapytać konsumentów na temat opinii oraz najważniejszych funkcji, co jest zupełnie nowym kierunkiem w stosunku do dotychczasowych poczynań chińskiego producenta. W formularzu znajdziemy trzy warianty Mi 6 do wyboru:

model zasilany przez Snapdragon 8xx z aparatem 20 megapikseli, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej oraz obudową wykonaną z lekkiego metalu smartfon napędzany przez chipset Snapdragon 65x, z podwójnym aparatem z OIS, 4 GB RAM oraz pojemnością wynoszącą 64 GB, a także z zakrzywionym ekranem ostatnia propozycja to chipset Snapdragon 65x, metalowa konstrukcja, 6 GB pamięci RAM, 64 GB pojemności wbudowanej oraz z podwójnym aparatem, ale bez OIS.

Na to co zaprezentuje Xiaomi musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy, a nastąpi to zapewne na przełomie lutego i marca. W międzyczasie powinny pojawiać się przecieki, które dostarczą nam cennych informacji na temat Xiaomi Mi 6.

Źródło: GizmoChina

Author

Udostępnij