Strona głównatechnologiaXiaomi Redmi 4 może przyjść z chipsetem Helio X20

Xiaomi Redmi 4 może przyjść z chipsetem Helio X20

AUTOR

Kategorie

Cała seria Redmi od Xiaomi jest atrakcyjnym zjawiskiem na rynku słuchawek z Androidem w ostatnim czasie. Za niewielką cenę każdy kupujący może zyskać dobre osiągi oraz ciekawy design. Dużą popularnością cieszyły się zarówno Redmi 2 jak i aktualny smartfon z tej serii Xiaomi Redmi 3.

Seria Redmi 3 obrodziła aż w trzy warianty – Redmi 3 wyposażony w chipset Snapdragon 616 z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci masowej; Redmi 3 Pro z 3GB pamięci RAM, 32 GB pamięci i czytnikiem linii papilarnych oraz najnowszy Redmi 3s z układem Snapdragon 430 i 3GB RAM oraz skanerem linii papilarnych.

Wydaje się, że Xiaomi stara się, aby ta seria była najbardziej atrakcyjna i jak możemy zobaczyć na poniższej grafice Redmi 4 przybędzie prawdopodobnie z chipsetem MediaTek Helio X20 z procesorem deka-core.

Nie ma żadnych innych szczegółów, ale jeśli wierzyć tej liście oraz patrząc na historię redmi, telefon będzie najprawdopodobniej wykonana z metalu i wyposażony w średniej wielkości (około 5 cali) wyświetlacza.

Redmi 4 zostanie zaprezentowany najprędziej w przyszłym roku, ale z pewnością Xiaomi już przygotowuje urządzenie, więc przeciek może się potwierdzić za kilka miesięcy.

Author

Udostępnij