Strona głównatechnologiaXiaomi wprowadza Game Speed Booster w MIUI 9. Zobacz jak działa

Xiaomi wprowadza Game Speed Booster w MIUI 9. Zobacz jak działa

AUTOR

Kategorie

Aktualizacja MIUI 9 została ogłoszona w lipcu, a globalne wdrożenie rozpoczęło się już 2 listopada. Xiaomi wczoraj poinformowało, że otrzyma ja aż 40 telefonów, a najstarsze będą pochodziły nawet z 2012 roku. Pełna lista urządzeń Xiaomi, które otrzmają MIUI 9.

Wśród nowych funkcji, które przynosi MIUI 9 są inteligentne optymalizacje systemu, dzięki którym urządzenie działa szybciej. Jedną z nich jest Game Booster, która powinna poprawić ogólną wydajność gier. Opcja jest już dostępna na stabilnej wersji MIUI 9. Aplikacja Xiaomi Security służy do czyszczenia pamięci podręcznej i przeprowadzania kontroli bezpieczeństwa, ale jest tam tez opcja “Gaming speed boost”. Musimy dodać grę, w która chcemy grać bez większych problemów i z najlepszym efektem dla naszego urządzenia. Podczas grania zostanie wykorzystana większa moc obliczeniowa smartfonu, a więc urządzenie może się przegrzewać. Funkcja oczyszcza też pamięć podręczną automatycznie.

Posiada też kilka innych opcji jak wyłączenie wszystkich powiadomień oprócz połączeń przychodzących, usunięcie przycisków nawigacji z dołu ekranu, czy przełączaniu się pomiędzy dwoma kartami SIM.

Źródło: fonplace

Author

Udostępnij