Strona głównatechnologiaZdjęcia tabletu Samsung Galaxy Tab S3 z rysikiem S Pen

Zdjęcia tabletu Samsung Galaxy Tab S3 z rysikiem S Pen

AUTOR

Kategorie

Wiemy już, że Samsung nie zaprezentuje swojego flagowego smartfonu Galaxy S8 podczas konferencji na MWC 2017 pod koniec lutego. Jednak wtedy nastąpi premiera innego urządzania, a mianowicie tabletu Galaxy Tab S3. Od kilku tygodni pojawiały się przecieki na jego temat, a teraz do sieci trafiły jego zdjęcia. Będzie to urządzenie klasy high-end z systemem Android 7.0 Nougat po wyjęciu z pudełka.

Galaxy Tab S3 nie różni się zbytnio od swojego poprzednika Galaxy Tab S2, ale jedną cechą, która będzie go wyróżniała jest rysik S Pen. Niestety według informacji tablet nie będzie posiadał doku, gdzie będzie można go schować. Na szczęście będzie on jednak podłączony do zestawu. Oprócz tego Samsung Galaxy Tab S3 będzie posiadał chipset Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM, 128 GB pojemności oraz kombinację aparatów – 12 MP tylny oraz 5 MP przedni.

Według najnowszych doniesień Galaxy Tab S3 przyjdzie tylko w jednym rozmiarze z 9.7-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1536 x 2048. Do wyboru będą dwie wersje – Wi-FI oraz Wi-Fi + LTE.

Źródło: WinFuture, SlashGear

Author

Udostępnij