Strona głównatechnologiaZdjęcia zrobione przednim aparatem HTC 10. Pierwszym z OIS

Zdjęcia zrobione przednim aparatem HTC 10. Pierwszym z OIS

AUTOR

Kategorie

Od premiery HTC 10 dzielą nas zaledwie 4 dni. Już w przyszłym tygodniu Tajwańczycy zaprezentują swój najnowszy flagowy smartfon, który zapowiadany jest już kilkunastu tygodni. HTC w różnych zwiastunach zachwala oba aparaty urządzenia, zarówno tylny jak i przedni. Jak wspina w jednym z nich będą one “światowej klasy”.

Najnowsze doniesienia wskazują, że przedni aparat może posiadać optyczną stabilizację obrazu (OIS). Być może to jest właśnie sposób na pozyskanie nowych klientów przez HTC. Nowy flagowiec może być skierowany do osób, którym zależy na doskonałej jakości selfie. Inni producenci również próbują nowych funkcji w przednich aparatach swoich produktów jak lampy błyskowe, obiektywy szerokokątne, ale zastosowanie OIS byłoby niespodzianką.

Na jednym z kont na Twitterze (@testingsmiles) możemy zobaczyć domniemane zdjęcia wykonane właśnie przednim aparatem HTC 10. Przedstawiają one mężczyznę, który trzyma urządzenie (podobno HTC 10) na selfie stick. Niektóre z tych zdjęć posiadają znak # powerof10, którego to HTC używa od dawna do promocji nowego telefonu oraz datę premiery (12 kwietnia). Towarzyszące temu opisy tweetów sugerują, że będzie to pierwszy na świecie przedni aparat z OIS.

Wszystkie fotki zniknęły z Twittera, ale ludzie z Phandroid zdołali je zachować i podzielić się z innymi. Warto też pamiętać, że pochodzą one z portalu społecznościowego, który używa kompresji przesyłanych zdjęć.

Źródło: Phandroid

Author

Udostępnij