Strona głównatechnologiaZdjęcie pokazujące błyszczący tył LG G6

Zdjęcie pokazujące błyszczący tył LG G6

AUTOR

Kategorie

Chyba najbardziej intrygującym telefonem, który zostanie zaprezentowany na targach MWC 2017 w Barcelonie będzie LG G6. Wiadomo, że nie unikniemy przecieków na jego temat i te pojawiaj si od dobrych kilku tygodni regularnie. W ostatnim czasie wyciek do sieci prototyp G6, który przybliżał na wygląd kolejnego flagowca koreańskiej firmy.

Dziś pojawia się kolejne zdjęcie tyłu obudowy LG G6, które ktoś postanowił wykonać podczas jazdy samochodem. Nie możemy mieć tez oczywiście pewności, że tak ostatecznie będzie wyglądał flagowy smartfon LG, ale wydaje się, że konstrukcja przypomina tę z wcześniejszych przecieków. Widzimy tu chociażby wspominany wielokrotnie podwójny aparat oraz skaner linii papilarnych pod spodem.

Widać również, że LG porzuca pomysł modułowej budowy, którą zastosowano w flagowym G5 z ubiegłego roku. Może to wynikać z faktu, że większość producentów nie stosuje takiego rozwiązania i społeczeństwo nie jest do niej przekonane. LG oczywiście nie było też w stanie dostarczyć atrakcyjnych akcesoriów, które mogłyby zwiększyć sprzedaż.

Author

Udostępnij