Strona głównatechnologiaZdjęcie rzekomego OnePlus 6 z wcięciem na ekranie

Zdjęcie rzekomego OnePlus 6 z wcięciem na ekranie

AUTOR

Kategorie

Wcięcie w ekranie smartfonu stało się popularne jesienią ubiegłego roku za sprawą iPhone X. Teraz będziemy obserwować również taki rodzaj konstrukcji w innych telefonach. Jednym z nich ma być flagowy Huawei P20. Jednak nie będzie to jedyny flagowiec, który może pojawić się w najbliższych miesiącach. Kolejnym ma być OnePlus 6. Do sieci trafiły rzekomo jego zdjęcia.

Według chińskich źródeł jest to prototyp OnePlus 6 i nie wykluczone, że tak właśnie będzie wyglądał ostateczny projekt. Nie wykluczone, że może to być też urządzenie oparte na modelu Oppo R13, który też podobno ma mieć wcięcie. Marki OnePlus i Oppo należą przecież do jednej firmy.

Smartfon nosi numer modelu P7819. Zdjęcie zostało szybko usunięte, ale na szczęście zostało przechwycone. Jak widzimy, tył jest prawdopodobnie szklany, a więc mogłoby to oznaczać wsparcie bezprzewodowego ładowania. Po środku znajdują się pionowo ustawione aparaty, a pod nimi czytnik linii papilarnych.

Samo wcięcie jest mniejsze niż w przypadku iPhone X. Znajduje się tam głośnik oraz aparat. Działa na systemie Android 8.1 Oreo i ma konfigurację pamięci 6 GB/64 GB.

Źródło: ITHome, PhoneArena

Author

Udostępnij