Strona głównatechnologiaZdjęcie rzekomego panelu przedniego iPhone 8 oraz taśmy

Zdjęcie rzekomego panelu przedniego iPhone 8 oraz taśmy

AUTOR

Kategorie

Jak mogliśmy usłyszeć już kilka tygodni temu, masowa produkcja iPhone 8 trwa w najlepsze. Przez ten czas pojawiało się wiele przecieków, gdzie widzieliśmy różne elementy składowe telefony oraz makiety urządzenia. iPhone 8 będzie posiadał wyświetlacz z minimalnymi ramkami oraz wcięciem u góry, gdzie znajdą się różne czujniki. Panele OLED są podobno dzięki temu bardzo trudne w produkcji i jak przewiduje analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo, tylko 2 miliony do 4 milionów sztuk iPhone 8 będzie gotowych w dniu premiery.

W nowym przecieku, zdjęcie pokazuje przedni panel oraz taśmę. W zasadzie nic nowego nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ale jest to jakoby kolejne potwierdzenie wyglądu iPhone 8. Będzie to pierwszy telefon Apple z ekranem OLED, który ma mieć najwyższy współczynnik proporcji względem całego ciała.

Ostatnio dużo mówi się o braku TouchID, który zostanie zastąpiony technologią rozpoznawania twarzy. Wewnątrz będzie pracował potężny chipset A11. Po raz pierwszy w tym roku zobaczymy również bezprzewodowe ładowanie. Pozostałe dwa modele – iPhone 7s oraz iPhone 7s Plus będą również posiadały ten rodzaj ładowania. Będą one też posiadały nadal ekrany LCD.

Źródło: SlashLeaks

Author

Udostępnij