Strona głównatechnologiaZdjęcie Samsunga G9298, czyli nadchodzącego telefonu z klapką

Zdjęcie Samsunga G9298, czyli nadchodzącego telefonu z klapką

AUTOR

Kategorie

Mimo, że telefony z klapką swoje lata świetności mają już za sobą to nadal co jakiś czas możemy usłyszeć o nowym modelu. Najbardziej znany takim urządzeniem jest chyba Samsung W2017, który został zaprezentowany w ubiegłym roku. Wygląda na to, że Koreańczycy nie planują na tym poprzestać.

Wcześniej pojawiały się też telefony z klapką z serii Gxxx, a ostatnim modelem jest G9198, który pojawił się w 2015 roku. W ubiegłym roku nie pojawił się jednak żaden telefon z tej linii, ale wydaje się, że inaczej będzie w tym roku. Będzie on się nazywał najprawdopodobniej G9298, co nie jest oczywiście zaskoczeniem.

Telefon został niedawno certyfikowany zarówno przez amerykański FCC, jak i przez Wi-Fi Alliance. Pierwsza z instytucji nawet udostępniła jego zdjęcie i możemy zobaczyć G9298 w momencie, kiedy jest zamknięty. W przeciwieństwie do swoich poprzedników jest on bardzie zaokrąglony. Jak widzimy na zdjęciu będzie posiadał zewnętrzny dotykowy ekran oraz wewnętrzny (główny).

Według plotek, Samsung G9298 ma być napędzany przez chipsetem Qualcomm Snapdragon 821 oraz wspierać bezprzewodowe ładowanie.

Źródło: techtastic.nl

Author

Udostępnij