Strona głównatechnologia„Zwalniaj przy szkołach” i odbieraj darmowe hot-dogi oraz kawy na stacjach Orlen

„Zwalniaj przy szkołach” i odbieraj darmowe hot-dogi oraz kawy na stacjach Orlen

AUTOR

Kategorie

Kampania „Zwalniaj przy szkołach” to akcja, w której uczestniczy mogą wszyscy użytkownicy aplikacji Yanosik na urządzenia mobilne. Akcja rozpoczęła się już 19 września i potrwa do 13 listopada. Każdy z uczestników może otrzymać punkty za zwalnianie w okolicach szkół, które biorą w niej udział. Oczywiście to działanie ma zwiększyć bezpieczeństwo dzieci i włączyć myślenie kierowców.

Nagrodą za mniejszą prędkość w pobliżu szkół są punkty VITAY, które można wymienić na wiele rzeczy na każdej ze stacji sieci ORLEN. Nie chodzi też oczywiście o przesadne zwalnianie, ale o przepisową jazdę. Akcją objęte jest ponad 1000 szkół w całej Polsce.

Yanosik wraz z PKN ORLEN przygotowali kupony o wartości 8 milionów punktów. Kierowcy otrzymują za poprawnie przejechany odcinek kupon z odpowiednią ilością punktów. Jeśli w jednym tygodniu uda nam się przejechać poprawnie trzy takie odcinki, upoważnieni jesteśmy do odebrania darmowej kawy lub hot-doga na jednej ze stacji.

W aplikacji pojawi się kupon i wystarczy pokazać go osobie obsługującej nas na stacji. Yanosik wyszczególnił również wszystkie punkty, które biorą udział w akcji.

Źródło: yanosik

Author

Udostępnij