Strona głównaGadżetyNajlepsze gadżety dla dzieci na wakacje

Najlepsze gadżety dla dzieci na wakacje

AUTOR

Kategorie

Wraz z długimi letnimi wakacjami szkolnymi możesz potrzebować pomocy w zapewnieniu dzieciom rozrywki. Od krótkofalówek i aparatów fotograficznych po tablety, zabawki-roboty i trackery fitness, oto niektóre z najlepszych technologii skierowanych do dzieci, aby utrzymać małe (i nie tak małe) zajęte.

Sphero Mini

Wiele zabawek technologicznych to moda, ale mój wieloletni faworyt przetrwał próbę czasu jako nowoczesna aktualizacja zabawy zdalnym sterowaniem. Sphero to kula, którą sterujesz za pomocą smartfona lub tabletu, i która ma ukryte głębie, a także gry i elementy edukacyjne.

Miniaturowa kula Sphero daje mnóstwo frajdy z jazdy i jest na tyle mała, że nadmierne wypady do pomieszczeń nie spowodują zniszczenia mebli i poplamienia lakieru. Aplikacja Sphero Play zawiera gry, natomiast aplikacja Sphero Edu sprzyja kreatywnej nauce. Dzieci lub duże dzieci mogą uczyć się programowania, podążać za przykładami, sprawić, by robot robił różne rzeczy, lub zagłębić się i napisać dla niego trochę kodu w JavaScript.

Gadżety elektroniczne dla dzieci – Tablety

Jeśli wolisz nie pożyczać swojego cennego łamliwego telefonu lub iPada swoim małym dzieciom, praktycznie niezniszczalne tablety Amazon edycji Kids mogą być tylko biletem. Najtańszy i najmniejszy Fire 7 został właśnie zaktualizowany i jest dostępny w wielu jaskrawych kolorach etui z wyskakującym stojakiem. Jeśli twoje dzieci nie uda się złamać go, Amazon zastąpi go za darmo w ramach dwuletniej gwarancji “worry-free”.

To robi wszystkie standardowe rzeczy tablet, takie jak filmy, aplikacje, gry, przeglądarka internetowa, jeśli chcesz, i kontroli rodzicielskiej, aby zablokować go, ustawić limity czasu i filtry wiekowe. Jest nawet opcja ograniczająca dostęp do stron i filmów bezpiecznych dla dzieci, ale nie ma dostępu do sklepu Google Play, tylko Amazon’s app store.

Edycja dla dzieci jest dostarczana z roczną subskrypcją Amazon Kids+, która jest zbiorem przyjaznych dzieciom książek tekstowych i audio, filmów, programów telewizyjnych i aplikacji edukacyjnych.

Alternatywne gadżety elektroniczne dla dzieci obejmują różne tablety edukacyjne LeapFrog, które są w porządku dla młodszych dzieci, lub ręcznie zdobyte lub odnowione iPady w solidnych przypadkach, które można zablokować za pomocą niektórych kontroli rodzicielskich.

VTech Kidizoom Duo 5.0

Przed pojawieniem się smartfonów, samodzielne aparaty fotograficzne były sposobem, w jaki wizualnie dokumentowaliśmy nasze życie, i nadal mogą być odrobiną kreatywnej zabawy i inspiracji dla dzieci.

VTech Kidizoom Duo 5.0 to “mój pierwszy aparat cyfrowy”, wykonany z wytrzymałego plastiku i prosty w obsłudze, który według firmy VTech nadaje się dla dzieci w wieku od trzech do dziewięciu lat. Aparat robi zdjęcia o rozdzielczości 5 MP o rozsądnej jakości i może robić zdjęcia z tyłu do selfies, a wszystko to można zobaczyć na 2,4-calowym ekranie.

Wizjer optyczny pomaga im ustawić ujęcie, które mogą przekształcić za pomocą zabawnych filtrów i efektów. Można nawet kręcić wideo, zbyt. Dziecięcy charakter aparatu może odstraszyć starsze dzieci, ale każdy utytułowany fotograf musi gdzieś zacząć, zanim smartfon przejmie kontrolę. Potrzebuje karty SD do przechowywania i bierze cztery baterie AA na raz, i żuje przez nich szybko, więc kupić kilka akumulatorków, aby pomóc zaoszczędzić pieniądze i planety. Dla starszych dzieci, wytrzymałe i wodoodporne kamery akcji może być sposób, aby przejść, strzelając wideo i zdjęcia.

Garmin Vivofit Jr 3

Twoje dziecko może nie potrzebować żadnej zachęty, aby rozerwać się w miejscu, ale jeśli jesteś po gadżecie do “gamify” i nagradzania ich aktywności – a także dając im smartwatch-esque gadżet do zabawy – Garmin Vivofit Jr 3 może być zwycięzcą dla wieku czterech i więcej lat.

Jego przypominająca zegarek forma jest dostępna w różnych motywach i wzorach, w tym z różnymi postaciami z Gwiezdnych Wojen, Marvela i Disneya, z indywidualnymi tarczami zegarka do wyboru. Wymienialna przez użytkownika bateria na monety wystarcza na rok, więc nie trzeba się martwić o jej ładowanie. Wodoodporność do 50 metrów oznacza, że pływanie również nie powinno być problemem.

Śledzi kroki, aktywność i sen z motywującymi wiadomościami. Posiada mini gry, w które można grać, gdy dziecko osiągnie swoje cele, a wszystko to może być zarządzane z telefonu lub tabletu rodzica, dzięki czemu można mieć oko na ich dane. Rodzice mogą nawet ustalać cele, konkursy z własnymi poziomami aktywności, przypomnienia o obowiązkach i zadaniach, które mogą zarabiać wirtualne monety, aby mogli wymieniać je z Tobą na nagrody.

Author

Udostępnij