Strona głównaGadżetyOto prezenty, których pragną nastolatki

Oto prezenty, których pragną nastolatki

AUTOR

Kategorie

NASTOLATKI SĄ ONIEŚMIELAJĄCE. Wydaje się, że mówią własnym językiem, ich żarty są zabawne w zagmatwany sposób i jakoś zawsze już widzieli TikToki, które wysyłasz. Może być trudno nadążyć za absolutnie najfajniejszymi dzieciakami w okolicy, a to jest szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o świąteczne prezenty.

Nieformalnie przeprowadziliśmy ankietę wśród przerażająco superfajnych nastolatków w naszym życiu, aby dowiedzieć się, jakich prezentów naprawdę pragną. Choć te pomysły i elektroniczne gadżety dla nastolatków nie są uniwersalne, mogą pomóc Ci się zainspirować i osiągnąć ostateczny cel: dać prezent, który spodoba się nastolatkowi w Twoim życiu.

1More ColorBuds

Firma 1More od trzech lat z rzędu produkuje jedne z naszych ulubionych w pełni bezprzewodowych słuchawek. ColorBuds są jasne, zabawne, wodoodporne i mają przyjazny dla nastolatków design, ale co ważniejsze, brzmią fantastycznie. (Kup też kilka dla siebie!) Są o wiele bardziej przystępne niż słuchawki innych marek, które nie brzmią tak dobrze i nie są tak wygodne.

A co, jeśli twój nastolatek chce tylko AirPods, a oni mówią, że nic innego nie zrobi? Wybierz AirPods Pro. Są lepsze pod każdym względem od innych generacji. Aby poznać dodatkowe propozycje, sprawdź nasz przewodnik po najlepszych tanich słuchawkach.

Ultimate Ears Boom 3

Być może metody dostarczania muzyki zmieniły się na przestrzeni kilku pokoleń, ale nastolatki wciąż potrzebują sposobu na jej puszczanie. Może to idealna ścieżka dźwiękowa pod prysznicem, a może po prostu wpadli na Pink Floyd i muszą o tym wiedzieć wszyscy domownicy. Bez względu na wszystko, głośnik będzie świetnym prezentem (i uchroni Cię przed bólem związanym z problemami z jakością głośników w telefonie).

Boom 3 od lat znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych głośników Bluetooth. Czynnik fajności jest widoczny na pierwszy rzut oka, dzięki szerokiej gamie opcji kolorystycznych, ale imponujący dźwięk, wodoodporność i długi czas pracy na baterii dodają nienamacalnych korzyści, których nie znajdziesz w innych głośnikach o wyglądzie dope.

Nintendo Switch Lite

Gry na handhelda weszły w nową erę, a Nintendo Switch jest jej liderem. To nie jest telefon, ale to nie jest HDMI-tethered behemoth; Switch jest w klasie własnej. O ile nie będziecie mieli szczęścia, możecie mieć spore problemy ze znalezieniem Xboxa serii X lub PlayStation 5 w magazynie, ale Switch Lite to wciąż świetny gadżet dla nastoletnich graczy. Ta konsola jest tylko ręczna; dla opcji, która może zadokować do telewizora, będziesz chciał przejść do tradycyjnego Nintendo Switch. To porównanie może pomóc Ci zdecydować między tymi dwoma.

Fujifilm Instax Mini 11

Aparaty błyskawiczne dokonały wielkiego odrodzenia – istnieją dziesiątki opcji, wszystkie zatwierdzone przez nastolatków. Instax Mini 11 jest w zasadzie ulepszoną wersją Instax Mini 9 (który jest kolejnym świetnym wyborem). Aparat dostępny jest w szerokiej gamie jasnych kolorów i posiada funkcję automatycznej regulacji ekspozycji i czasu otwarcia migawki, dzięki czemu użytkownicy mogą zrobić zdjęcie już przy pierwszej próbie. Tryb selfie jest również ulepszony – nie ma już ręcznego mocowania obiektywu selfie, jak w poprzednich generacjach – a aparat ma wbudowaną bańkę odblaskową, aby pomóc osiągnąć idealny kąt. Nastolatkom spodoba się także możliwość dostosowania spustu migawki za pomocą dwóch dołączonych do zestawu dodatków (jeden wygląda jak klejnot, a drugi świeci w ciemności).

Paski świetlne Govee RGBIC Pro LED

To najlepsze paski świetlne. Można je wykorzystać do dodania oświetlenia otoczenia dla gwiezdnych filmów TikTok, ale umieszczenie ich pod biurkiem lub za telewizorem również doda polotu (jak również oświetlenie). Mają one szeroką gamę kolorów, więc twój nastolatek może ustawić nastrój z tęczą odcieni, jak również wiele odcieni bieli. Do wyboru konkretnego koloru można użyć aplikacji towarzyszącej. Istnieją dodatkowe funkcje, takie jak wstępnie ustawione sceny, opcje planowania i inne. Dodatkowa korzyść: lampy LED są tańsze w eksploatacji niż żarówki.

Author

Udostępnij