Strona głównaGadżetyNajlepsze gadżety samochodowe na podróże po drogach

Najlepsze gadżety samochodowe na podróże po drogach

AUTOR

Kategorie

Wyjazd na wycieczkę samochodową wymaga starannego planowania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie gładko przez całą podróż. Oczywiście po drodze mogą pojawić się niespodzianki, dlatego ważne jest, aby być przygotowanym na takie rzeczy jak przebita opona czy rozładowany akumulator. Zebraliśmy 5 najlepszych gadżetów samochodowych na wycieczki drogowe, które powinieneś zdecydowanie sprawdzić!

Przenośny cyfrowy ciśnieniomierz do opon 9 w 1

Oto poręczne narzędzie od Promate, które każdy właściciel samochodu musi mieć. Ten ciśnieniomierz jest narzędziem 9 w 1 i pomoże Ci upewnić się, że Twoje opony mają właściwe ciśnienie. Używanie go jest łatwe, ponieważ jest cyfrowy, więc uzyskasz dokładny odczyt za każdym razem, gdy sprawdzisz ciśnienie w oponach swojego samochodu.

Oprócz ciśnieniomierza do opon, posiada on również światła LED, przecinak do pasów bezpieczeństwa, młotek do szkła, kilka śrubokrętów, szczypce i nożyczki. Są to wszystkie niezbędne narzędzia, które przydadzą się w razie wypadku samochodowego, gdy będziesz potrzebował czegoś do wybicia szyby lub przecięcia pasów bezpieczeństwa.

Dwa porty ładowania ładowarki samochodowej

Scosche Powervolt to podwójna ładowarka samochodowa z portami ładowania 18W USB-C i 12W USB-A. W dzisiejszych czasach wszyscy potrzebujemy niezawodnej ładowarki samochodowej dla naszych urządzeń, zwłaszcza jeśli wybieramy się na długą wycieczkę.

Nasze smartfony są niezbędne do komunikacji, a także rozrywki, więc posiadanie tej podwójnej ładowarki samochodowej jest jednym z gadżetów ułatwiających podróż drogową. Kiedykolwiek używasz map i funkcji GPS swojego smartfona, zużywa on więcej energii, więc nie chciałbyś mieć martwej baterii telefonu, kiedy jesteś w nieznanym miejscu.

Z tą ładowarką od Scosche, będziesz miał 12W port USB-A, a także 18W port USB-C. Możesz ładować dwa urządzenia w tym samym czasie. Port USB-C jest zgodny z Power Delivery, więc może naładować Twoje urządzenie i doprowadzić je do 70% naładowania w zaledwie 30 minut. Jest to świetna funkcja, ponieważ nie musisz czekać na dotarcie do celu podróży, zanim będziesz mógł naładować swój smartfon lub tablet. Ze wszystkich gadżetów związanych z podróżami drogowymi, ładowarka samochodowa jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych, które należy mieć przy sobie.

Kamera cofania

Posiadanie kamery cofania zainstalowanej w samochodzie jest również kluczowe. Możesz jej użyć do nagrywania filmów z malowniczych miejsc, przez które przejeżdżasz podczas podróży, a także mieć urządzenie do nagrywania wszelkich incydentów drogowych, w których będziesz potrzebował dowodów, na przykład do roszczenia ubezpieczeniowego.

Jedną z najbardziej polecanych dashcamów jest Volkano Suburbia Series 720 Dashcam z szerokokątnym obiektywem 110 stopni. Ta dashcam posiada również wbudowany czujnik G-Force, dzięki czemu urządzenie automatycznie wykrywa kolizje, a także wszelkie duże ruchy. W tej dashcamie Volkano Suburbia dostępne są trzy tryby – przechwytywanie zdjęć, przechwytywanie wideo oraz odtwarzanie.

Samochodowy tester akumulatorów i alternatorów

Posiadanie samochodowego testera akumulatorów jest niezbędne, nie tylko podczas wycieczek, ale także do regularnego sprawdzania, czy akumulator samochodowy nadal ma się dobrze. Ten gadżet do auta – Tester akumulatorów nie jest drogi, więc to zdecydowanie must-have. Na przykład, tester akumulatorów i alternatorów Cartman jest jednym z najbardziej niezawodnych i przyjaznych dla budżetu, które można kupić. Jest również kompaktowy i łatwy w użyciu. Jest wyświetlacz LED, który powie Ci, jaki jest stan Twojego akumulatora samochodowego.

Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć czerwony zacisk testera do dodatniego zacisku akumulatora i czarny zacisk do ujemnego zacisku. Oczywiście, upewnij się, że Twój samochód nie jest uruchomiony lub na biegu jałowym. Powinien być wyłączony. W przypadku, gdy potrzebujesz użyć tego urządzenia jako alternatora, wtedy najpierw musisz włączyć samochód, a następnie podłączyć zaciski jak zwykle.

Bezprzewodowy nadajnik FM i zestaw głośnomówiący

Jeśli masz starszy samochód lub taki, który nie ma wbudowanego Bluetooth, możesz użyć tego Dual Port bezprzewodowego transmitera FM i zestawu głośnomówiącego. Posiadanie czegoś do słuchania, jak podcast, program radiowy lub ulubiona playlista z podróży, sprawi, że jazda będzie o wiele przyjemniejsza.

To urządzenie jest wyposażone w Bluetooth 5.1, dzięki czemu możesz słuchać ukochanych utworów przez głośniki samochodu za pośrednictwem sygnału radiowego FM. Oznacza to, że połączenie przewodowe nie jest już konieczne. Ten zestaw samochodowy ma również wbudowany mikrofon i niezbędne elementy sterujące, których potrzebujesz do bezpiecznego dzwonienia bez użycia rąk. Nie martw się o kompatybilność urządzenia ze Spotify i Apple Music, ponieważ będzie ono bezproblemowo działać z każdym z nich.

Author

Udostępnij