Strona głównaTechnologie na co dzień75" QLED TV 2018 Q9F - niezwykłe wrażenia w zasięgu ręki

75″ QLED TV 2018 Q9F – niezwykłe wrażenia w zasięgu ręki

AUTOR

Kategorie

Nowoczesny telewizor

Technologia na dobre zagościła w naszych domach. Zawdzięczamy jej coraz lepsze rozwiązania ułatwiające nam życie, a ponadto niezwykłe wrażenia podczas odpoczynku, np. przed telewizorem. Skoro o telewizorach mowa nie sposób nie wspomnieć o najnowszym 75″ QLED TV 2018 Q9F.

Eksperci twierdzą, że jest to telewizor z najjaśniejszym, najbardziej ekscytującym i olśniewającym obrazem. Wszystko za sprawą imponująco kontrolowanego podświetlenia strefowego, które łączy tę jasność z głębokimi, pełnymi szczegółów czerniami.

Telewizor QLED TV 2018 Q9F wyróżnia się takimi cechami jak:

– Q Color – ponad miliard odcieni kolorów sprawia, że ulubione programy i filmy mają najbardziej realistyczne, dokładne i żywe kolory. Zobaczysz wszystkie szczegóły kolorystyczne każdej sceny, tak jakbyś był częścią akcji.

– Natężenie (głębia) koloru – Q9F zapewnia 100% natężenia kolorów. Oznacza to maksymalny zakres dokładnych, bogatych i szczegółowych kolorów, które możesz zobaczyć na ekranie telewizora.

– Q Contrast Elite – ciesz się niczym niezakłóconą rozrywką. Zobacz wszystkie detale ukryte w najciemniejszych scenach. Q Contrast pozwala zobaczyć wszystkie szczegóły każdej sceny, nawet przy pełnym oświetleniu w pokoju.

– Q HDR 2000 powered by HDR 10+ – dzięki szerszemu zakresowi jasności i kontrastów Q HDR 2000 , zasilanemu przez HDR10 + będziesz mógł spojrzeć na obrazy oczami reżysera. Zobaczysz szczegóły, których nie widziałeś wcześniej w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

75″ QLED TV 2018 Q9F – niezwykłe wrażenia w zasięgu ręki

Producent pomyślał również o tym, aby użytkownik mógł skupić się tylko na wyjątkowym obrazie. Dlatego zastosowano takie rozwiązania jak:

– One Invisible Connection – wszystkie przewody, w tym przewód zasilający, zostały zastąpione jednym, niemal niewidocznym kablem. Dzięki nowemu One Invisible Connection możesz ukryć urządzenia takie jak dekoder czy Blu-ray poza zasięgiem wzroku. Wystarczy podłączyć je do zewnętrznego modułu One Connect, a moduł połączyć z telewizorem za pomocą nowego przewodu.

– Ambient Mode (Tryb Ambient)- dzięki temu trybowi możesz raz na zawsze zerwać z czarnym ekranem i nadać swojemu salonowi odrobinę koloru. Zastosuj interaktywne tło, które idealnie dopasuje się do Twojego wnętrza.

Poza fantastycznymi wrażeniami i ogólnym wyglądem QLED TV 2018 Q9F posiada również funkcję SmartThings, która zamienia telewizor w centrum inteligentnych urządzeń domowych, od lodówki po telefon komórkowy. Zapewnia łatwą interakcję i umożliwia inteligentną kontrolę oraz monitorowanie domowych urządzeń. Innowacja w zasięgu ręki!

Author

Udostępnij